Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ПОМИЛКИ ПРИ ВИБОРІ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

ПОМИЛКИ ПРИ ВИБОРІ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

При виборі торгових стелажів і касових боксів власники магазинів роблять кілька поширених помилок, які згодом можуть позначитися на як на роботі продавців, так і на зручність користування магазином покупцями. Однією з найпопулярніших помилок є думка, що гарний касовий бокс буде залучати відвідувачів. Завдяки дитинству, проведеному в Радянському союзі, багато хто до цих пір вважають, що все касові бокси мають однаковий зовнішній вигляд. Але це не так - сьогодні у Вас є чудова можливість зробити перебування Ваших покупців на касі зручним і приємним завдяки красивому оформлення боксу в яких завгодно кольорах, які підкреслять Ваш фірмовий стиль. Однак, хоч естетична сторона меблів і устаткування і має велике значення, але все ж головну роль тут відіграє зручність. Вибір касових боксів залежить від трьох основних чинників: від розмірів магазина, зразкового щоденної кількості покупців і специфіку діяльності торгової точки. Наприклад, у великих магазинах маленькі касові бокси будуть сприяти створенню черг, а в будівельних торгових точках необхідно враховувати масштабні розміри товарів, і підбирати бокс з широким транспортером.

Друга основна помилка - вибирати легке торгове обладнання, оскільки його легше перевозити і розставляти. Тут потрібно пам'ятати про таку важливу деталь: легка вага досягається за рахунок того, що стелажі та інші елементи виготовляються з тонкого металу, який дуже легко деформувати при транспортуванні або вантаженні \ розвантаження. А крім того, з огляду на високу щоденну прохідність покупців, можна очікувати, що в швидкості воно покриється вм'ятинами і подряпинами від недбалого поводження. Тому все торгове обладнання повинно бути виготовлено з якісних матеріалів, які гарантують довгий термін служби і ідеальний зовнішній вигляд Ваших стелажів.

Одна з поширених помилок - покупка вживаного обладнання. Ви ризикуєте придбати морально застарілі стелажі та інші елементи обстановки, і втратите свою конкурентну перевагу. Підсумок: обладнання повинно бути новим, якісним і красивим, і тоді стане одним із запорук Вашого успіху.