Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

НЕСТАНДАРТНЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

НЕСТАНДАРТНЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Нестандартне торгове обладнання - це не химерні ідеї замовників, які, здавалося б, не можна втілити в реальність, а необхідність, яка диктується трьома причинами.

Як правило, нестандартне обладнання замовляють через маленькій території торгового залу. Також його встановлюють в магазинах зі складною організацією площі. Таке явище, наприклад, зустрічається в торгових точках, які розташовані в підвальних приміщеннях. У цих випадках власники вважають за краще замовляти серійні моделі торгового обладнання, або розробляють індивідуальний дизайн, враховуючи всі особливості, розміри, переваги і площа торгового залу.

Друга причина - бренд-зони. У деяких магазинах, що спеціалізуються на одній категорії товару, можуть бути представлені моделі різних виробників. Як правило, в бренд-зоні розташована продукція конкретної фірми, яку покупець може розглянути, вивчити і дізнатися всі подробиці. Такі спеціалізовані зони складаються з острівних вітрин, тумб, підставок або нетрадиційних стелажів, які рідко зустрічаються в інших магазинах.

Нестандартне обладнання встановлюється для того, щоб створити унікальний стиль та імідж компанії. Як правило, в таких магазинах досить площі, щоб розставити оригінальне і зручне для покупців торгове обладнання, яке не можна побачити де-небудь ще. Дизайнери радять створювати власний стиль, прикрашаючи предмети торгових меблів різними елементами, вставляючи рекламні панелі і поєднуючи барвисті кольори, таким чином, привертаючи увагу покупців до пропонованої продукції. У цьому випадку обладнання стає частиною іміджу компанії, на що також потрібно звернути увагу при замовленні та встановлення.