Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ПЕРЕВАГИ СІТЧАСТОГО ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

ПЕРЕВАГИ СІТЧАСТОГО ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Сітчасте обладнання - сучасна новинка в торговельній сфері, яка успішно конкурує з іншими видами. Таке обладнання нагадує конструктор, так як складається з окремих деталей, які доповнюють і поєднуються один з одним.

Полки, гачки, сітчасті стійки, навісні та інші елементи входять в конструкцію і використовуються для збільшення продажів і розвитку бізнесу. Щоб обладнати конкретний відділ у великому супермаркеті, невеликий магазин або продуктову намет, сітчасте обладнання підійде як не можна до речі. Власники торгових точок роблять свій вибір на користь цього типу з багатьох причин, адже в їх використанні безліч переваг.

  • Сітчасте обладнання підійде для приміщення будь-якого типу.
  • Мобільність, маленька вага і простота в експлуатації дозволяють змінювати форму стелажів, відповідно, вносити зміни в інтер'єр торгового залу. Наприклад, іноді можна залишити стійку або стенд, а замінити тільки навісну конструкцію.
  • Прийнятна вартість дозволяє замінювати або встановлювати додаткові елементи, перетворюючи і приміщення, і саме торгове обладнання.
  • Площа торгового залу не впливає на прийняття рішення про встановлення сітчастого обладнання, так як воно підходить всім закладам, які займаються торгівлею. Наприклад, настільні та настінні панелі підійдуть для маленького кіоску, а в торговому залі супермаркету не будуть зайвими сітчасті стійки або стенди.
  • Товар доступний для покупця - і це основна перевага. Викладаючи продукцію на полиці і стенди сітчастого обладнання, власник торгової точки дозволяє покупцеві оглянути товар, дізнатися про склад, виробника і т.д. Це відбувається без ризику збитку товару, що також дуже важливо як для керівництва магазину, так і для покупця.
  • Зручність полягає в тому, що на одну стійку можна прикріпити додаткові елементи для кількох товарних груп, заощадивши місце і забезпечивши доступ до асортименту.