Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАГАЗИНУ ПОСУДУ: ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ

ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАГАЗИНУ ПОСУДУ: ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ

Сьогодні знайти потрібний товар, розглянути його, вибрати відповідний колір, розмір і т.д. може не тільки продавець. Правильно вибране, розставлене і встановлене торгове обладнання впорається з усіма обов'язками не гірше досвідченого і знаючого продавця!

Магазин посуду - місце, яке зобов'язане виглядати красиво, розкішно і ефектно. Адже яка ж господиня не мріє про те, щоб на її кухні красувалися такі ж тарілки, чашки і блюдця, як ті, що стоять на вітринах магазину. Тому якщо Ви - власник такого магазину, і хочете збільшити рівень продажів, позиціонує пропонований товар як найкращий і якісний. В цьому Вам допоможе правильно підібране і встановлене торгове обладнання. Це не просто стелажі, на яких розміщується товар, вони виконують ряд серйозних функцій. Наприклад, обладнання повинно гарантувати безпеку товарів, вигідно презентувати весь асортимент, забезпечувати оглядовість і швидкий доступ покупцеві до товару. Крім цих завдань, обладнання повинно створювати ту невимушену і затишну атмосферу, яка, як правило, панує в посудних крамницях.

Найпоширенішими вважаються відкриті торгові стелажі, скляні вітрини і економпанелі. Вони забезпечують відмінну оглядовість, добре виглядають в загальному інтер'єрі торгового залу і дозволяють зручно розташувати продукцію, підвищуючи рівень продажів.

Також важливо правильно поєднувати характеристики торгового обладнання з товарами, які будуть викладатися. Наприклад, кришталеву, керамічний або скляний посуд краще виставляти на такому обладнанні, на якому вона буде в безпеці, тому що покупець не повинен випадково розбити її. Устаткування для сковорідок і каструль має бути стійким, міцним і надійним. Тому потрібно при покупці або замовленні стелажів необхідно ретельно вивчити, і потім враховувати його майбутні технічні характеристики і специфіку товару.