Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ЯК РОЗСТАВИТИ ТОРГОВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ?

ЯК РОЗСТАВИТИ ТОРГОВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ?

  • Займаючись підготовкою до відкриття магазину, слід пам'ятати про всі важливі моменти, які посприяють збільшенню прибутку та створення потрібного уявлення у відвідувачів. Важливою є і правильна постановка обладнання, яке не повинно заважати пересуванню клієнтів по торговому залу. Ми з радістю поділимося важливими порадами, які допоможуть поліпшити якість сервісу.
  • Правильно підібране торгове обладнання виконує цілий ряд функцій. По-перше, допомагає грамотно помістити товар на полицях, що відіграє значну роль в залученні клієнтів. По-друге, використання обладнання спрощує завдання продавців. По-третє, в зв'язку з наявністю широкого і доступного асортименту можна вибрати ідеально підходить торгове обладнання, яке буде прикрашати торговий зал, виконуючи також і декоративну функцію.
  • Після вибору обладнання важливо пам'ятати про маркетингові ходи, які сприятимуть збільшенню продажів. Для цього потрібно визначитися з напрямком (промтоварний або продуктовий магазин) і з системою його роботи (самообслуговування або традиційний вид).
  • У магазині самообслуговування відвідувачі повинні мати доступ до всіх товарів, які лежать на полицях, стелажах і т. Д. Торговельне обладнання ні в якому разі не повинно перегороджувати прохід, і не створювати видимість складського приміщення.
  • Для традиційного магазину необхідно, щоб продавець мав можливість швидко підійти до замовленого товару. Вкрай важливо, щоб покупець міг легко оглянути весь запропонований асортимент.
  • При розміщенні товарів слід пам'ятати про такий момент, як взаємне розташування секцій. Це означає, що поряд з однією категорією повинні знаходитися супутні товари, які обов'язково потраплять до уваги покупця.