Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

СТЕЛЛАЖИ ДЛЯ СКЛАДУ: ТИПИ І ПРИЗНАЧЕННЯ

СТЕЛЛАЖИ ДЛЯ СКЛАДУ: ТИПИ І ПРИЗНАЧЕННЯ

Всі складські стелажі різняться типом конструкції, що є вирішальним критерієм. Вибір визначається видом і особливістю тари і продукції, яка буде зберігатися на складі. Раніше ми вже розповідали про види складських стелажів, а сьогодні хотіли б продовжити цю тему, згадавши про призначення різних полиць для зберігання.

Консольні. Стелажі ідеальні для невеликих вантажів. Відсутність фронтальних стінок дозволяє розміщувати товар (пиломатеріали і т. Д.) По всій площі стелажа, а не на окремій секції.
Пересувні. Легкі і мобільні, ці стелажі переміщуються по вмонтованих у підлогу рейках, створюючи максимально комфортні умови для користування і роботи. Саме на них різні невеликі товари і документи зберігаються в банках, архівах і державних установах.
Універсальні. Металеві стелажі, для закріплення полиць яких використовують зачепи. Зручність полягає в тому, що їх можна швидко підігнати під будь-який вид продукції.
 

Їх переваги:

  • Практичність. Представлені види дозволяють займати мінімум вільного простору на складі, забезпечуючи швидкий доступ до товарів на полицях. Використовуючи висоту складу, можна заощадити місце.
  • Універсальність. На деяких стелажах легко змінити кількість полиць і їх розташування. Часто звичайні стелажі використовуються разом зі спеціалізованими, оперативно трансформуючись, створюючи максимально комфортні умови.
  • Зручність використання. Цей критерій вказує на те, що стелажі розрізняються за ступенем легкості їх збирання і розбирання. До того ж в процесі монтажу поверхню полиць забруднюється. Рекомендує звернути увагу на стійки з полімерним покриттям і суцільнометалеві полиці.
  • Навантаження. Кожен стелаж розрахований на певну вагу навантаження. Тому слід рівномірно розподіляти товар різних обсягів, ваг і габаритів. Важливо залишати запас навантаження, який додасть впевненості в тому, що загальна вага тари не буде перевищувати допустиму норму, а значить, товар буде зберігатися в цілісності.