Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ВИДИ ТОРГОВИХ СТЕЛАЖІВ ДЛЯ ХЛІБА

ВИДИ ТОРГОВИХ СТЕЛАЖІВ ДЛЯ ХЛІБА

Асортимент хлібної продукції щодня зростає і розширюється, наповнюючи полиці магазинів і супермаркетів. Для того щоб вигідно представити дану продукцію покупцеві, кожен власник торгового приміщення повинен задуматися над покупкою відповідного торгового обладнання - якісних хлібних стелажів. Пахуча випічка та інші кондитерські вироби, продемонстровані на спеціальних стелажах для хліба, привернуть набагато більше уваги і принесуть хороший дохід власнику.

Які ж хлібні стелажі існують? Серед універсальних стелажів виділяють класичні пристінні стелажі для хліба, які традиційно встановлюються уздовж стін. Не менш популярні і острівні конструкції, що розміщуються посеред торгового приміщення. Конструкції даних стелажів комплектуються найрізноманітнішими типами полиць: полками накопичувачами (в нижній частині конструкції), малими полками (для акуратної викладки випічки і кондитерських виробів), глибокими полками (для компактного розміщення великої хлібної випічки), дерев'яними кошиками. Особливий інтерес представляють конструкції оснащені полицями з мінливим кутом нахилу. Таким чином, досягається максимальна наочність і зручність у використанні.

Так як торгове обладнання даного виду безпосередньо контактує з продуктами харчування, то всі елементи конструкції повинні створюватися з екологічно чистих матеріалів. Таким чином, за матеріалом виготовлення хлібні стелажі поділяють на металеві стелажі, дерев'яні стелажі і конструкції з ЛДСП. Найпростіший і найпоширеніший варіант - металеві конструкції з дерев'яними полицями і ящиками. Метал дуже міцний, довговічний і зносостійкий матеріал, тому дані конструкції, як правило, служать не один рік. Більш презентабельно виглядають стелажі з ЛДСП з дерев'яними полицями і плетеними стійками. Вони універсальні, практичні і дуже привабливі. Даний матеріал дозволяє створювати модульні конструкції, які можна перебудовувати, по-різному укомплектовувати, переважувати полиці. Незважаючи на всі позитивні характеристики, дане обладнання, на жаль, не зрівняється зі стелажами з натурального дерева. Такі стелажі завжди оригінальні, індивідуальні, дуже красиві, а головне - абсолютно екологічні і безпечні. Благородне дерево (бук, ясен, дуб) не поступається за своєю функціональністю ні металу, ні ламінованим конструкціям. Асортимент і дизайн сучасного обладнання надзвичайно широкий, тому Ви без зусиль зможете відшукати ідеальне рішення для власного магазину.