Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ПЕРЕВАГИ СТЕЛАЖІВ З ПЛАСТИКОВИМИ ЄМНОСТЯМИ

ПЕРЕВАГИ СТЕЛАЖІВ З ПЛАСТИКОВИМИ ЄМНОСТЯМИ

Будь-якому технічному магазину, супермаркету, автосервісу або майстерні необхідно правильно складувати безліч дрібних деталей - невеликі болти і гайки, шурупи і дюбелі, саморізи і цвяхи. Ідеальним рішенням для будь-якого технічного обслуговування стануть металеві торгові стелажі з пластиковими ємностями, адже вони дають можливість найбільш ефективно використовувати всі існуюче в приміщенні простір. У свою чергу, це допоможе заощадити корисний місце і провести систематизацію товару. Такі конструкції ідеально підійдуть для магазинів побутової техніки, будівельних матеріалів, автомийок, магазинів риболовлі, СТО.

Як виглядає конструкція такого стелажа? Це міцний каркас зі спеціальними горизонтальними власниками, який необхідний для розміщення лоточков і контейнерів різних типів, а також розмірів. Такий виріб відрізняється підвищеною жорсткістю і стійкістю, функціональністю і надійністю, довговічністю і легкістю в експлуатації. Крім того, дані стелажі, виготовлені з нержавіючої сталі не бояться корозії і впливу шкідливих зовнішніх факторів. Виріб може витримати істотне навантаження на протязі великого часу і не піддається деформації.

Багато розробники таких стелажів дотримуються принцип модульності. Іншими словами, такі системи допускають нарощування конструкції, як по горизонталі, так і по вертикалі. Завдяки цьому власник даних виробів з легкістю зможе раціонально організувати робоче і торгове місце, а також створити всі необхідні умови для зберігання дрібних деталей. Як правило, в таких конструкціях продуманий вибір висоти полиць, а також індивідуальний вибір їх кількості.

Пластикові ящики, якими оснащується стелаж, відрізняються високою зносостійкістю, ергономічністю, приємним барвистим дизайном і надійністю. Саме тому ємності із пластику застосовуються в промисловості, торгівлі та на складах. Сучасні ящики екологічно безпечні, мають гарну вантажопідйомністю, перфорацією, роздільниками на відсіки. Багато моделей також мають спеціальні виїмки для маркування продукції. Шукайте ефективну систему для зберігання деталей? Тоді стелажі з пластиковими ємностями створені саме для Вас.