Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ТОРГОВИМ УСТАТКУВАННЯМ?

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ТОРГОВИМ УСТАТКУВАННЯМ?

Для того щоб торгове місце, будь то вітрина або стелажі для товарів, було доглянутим і привертало до себе покупців, необхідно піклуватися про його зовнішній вигляд, а також його повній справності.
Незалежно від того, який матеріал став основою для Вашого торгового обладнання, варто уникати значних перепадів температур, адже термін експлуатації виробів буде зменшуватися. Наприклад, продукція з ПВХ і ДСП при таких умовах і неправильному догляді може расслоиться або потріскатися. У разі, коли поверхня обладнання покрита плівкою (ламінована) або шпоном, важливо виключити можливість її намокання, адже вона може розбухнути, ввібравши в себе воду.
Не забувайте про те, що все торгове обладнання розраховане на виконання чітких функцій, тому може витримати тільки ту навантаження, яка була розрахована при його створенні. Чи не перенавантажувати своє обладнання, інакше це призведе до його швидкої поломки.
Не менш важливо оберігати обладнання від контакту з гарячими предметами, їдкими хімічними речовинами, а при чищенні застосовувати неагресивні засоби і м'які тканини. Для обладнання з дерева добре підходять воскові мастики, які захищають матеріал від зовнішніх впливів і надають йому свіжість, а також приємний вигляд. Варто берегти дерев'яні вироби і від рясного сонячного світла, адже вони можуть расслоиться.
Найпростіше доглядати за обладнанням з пластика, адже він легко переносить практично будь-які хімічні засоби. Також не вимагає багато уваги до себе меблі з металу, адже вона практична і зовсім невибаглива. Досить регулярно протирати її м'якою тканиною змоченою в мильній воді. Якщо металева поверхня покрита фарбою, тоді чистити її потрібно неабразівним і неагресивними речовинами. Якщо ж на поверхні утворилися подряпини або відколи, то усунути їх можна за допомогою спеціальних аерозолів і фарб. У більш складних випадках можна звернутися до фахівців, які з легкістю відреставрують поверхню, повернувши їй первісний вигляд.