Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ?

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ?

Більшість великих компаній, які функціонують у сфері торгівлі, потребують такому вигляді меблів як стелажі. Нерідко їх цікавить призначення цих конструкцій, щоб підібрати для свого складу ідеальну модель.
Часто таке торгове обладнання називають фронтальним. За допомогою фронтальних стелажів можна складувати найрізноманітнішу продукцію, починаючи від ящиків, бочок або рулонів, закінчуючи специфічними вантажами різноманітних форм і розмірів. Для них створюються спеціальні піддони, де і розміщуються різні товари.
Палетні стелажі дуже зручні в експлуатації. Вони дуже важливі в тих випадках, коли в компанії або фірмі існує швидкий товарообіг і зберігається значна кількість різнопланової продукції. Всі стелажі даного виду характеризуються високою надійністю і нескладної конструкцією.
Фронтальні стелажі складаються з рам, траверсів і стійок, а секції, створені з даних елементів, можуть досягати 12 м. Всі частини конструкції запросто з'єднуються в ряди з відповідним кількістю ярусів і потрібної довжини. Кріпиться дана меблі до підлоги за допомогою потужних болтів. Представлена ​​система дає можливість швидко обробляти товари, а найвища маневреність і легкий доступ до піддонів полегшить роботу співробітникам складу.
Головна мета паллетних стелажів - надати можливість за мінімальну кількість часу перепланувати склад, розмістити товари так, щоб до них забезпечувався безперешкодний доступ. Більш того, таке торгове обладнання дозволяє легко контролювати кількість продукції завдяки маркуванню.
Вартість фронтальних стелажів не висока, а встановити їх можна в будь-якому приміщенні. Також завжди можна знайти той тип і розмір виробу, який відповідним чином впишеться в інтер'єр приміщення і особливості його конфігурації. Завдяки таким властивостям і якостям саме палетні стелажі є важливим і значущим елементом для складів, магазинів і торгових баз.