Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ВИБИРАЄМО ПОЛИЧКОВІ СТЕЛЛАЖИ

ВИБИРАЄМО ПОЛИЧКОВІ СТЕЛЛАЖИ

Кожен власник великого чи невеликого складу знає про те, що раціональне і правильне наповнення складського приміщення економить хорошу суму грошей. Тому, якщо Ви вирішили придбати нові або замінити старі складські стелажі, то важливо добре знати їх характеристики і властивості, адже через помилкового вибору і покупки можуть з'явитися непередбачені витрати і грошові втрати.
На даний момент існує безліч ознак і правил, якими потрібно керуватися при замовленні або купівлі поличних стелажів для великогабаритних і малогабаритних вантажів.
Для початку, кожен стелаж повинен володіти запасом для додаткових навантажень. Будь склад наповнений тоннами продукції, яку потрібно впорядкувати і впорядкувати. Але ж товар має різну вагу і розмір, тому рівномірно розподілити його по масі часом буває складно. Тому, необхідно стежити за тим, щоб виріб мав запас для зайвих навантажень, що вбереже його від поломки, а Вас від зайвих розтрат.
По-друге, придивіться до конструкції стелажів. Вони повинні бути спроектовані так, щоб економити вільний простір приміщення. Ергономічні поличні стелажі можна встановлювати поряд, створюючи велику конструкцію. Ще один варіант - створити компактні багатоярусні конструкції.
По-третє, враховуйте раціональність і якість створених моделей. Існує думка, що продукція імпортного виробництва набагато міцніша, ніж вітчизняна. Насправді ж, вітчизняні виробники створюють не менш якісну і перевірену продукцію, яка служить своїм власникам багато років. Також, всі моделі повинні бути практичними у використанні. Придивіться до покриття стійок і полиць, чи немає подряпин, вм'ятин, відколів.
І нарешті, поличні стелажі повинні бути мобільними, а також має бути присутня можливість зміни їх конфігурації. Завдяки цим характеристикам конструкція буде дійсно універсальною, дозволяючи розмежувати простір під різні види навантажень.