Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Якість і зовнішній вигляд торгового обладнання є головною складовою частиною престижу будь-якого магазину, будь то маленька торгова точка або великий гіпермаркет з найширшим асортиментом товарів. Саме тому на вибір матеріалу для його виготовлення, а також стилю оформлення і колірної гами слід звертати особливу увагу.

Одним з найбільш популярних матеріалів, використовуваних у виробництві торговий стелажів для сухих продуктів, є метал, який покривається шаром порошкової фарби. Він підходить для виготовлення каркасів стелажів, подіумів, столів, а також полиць і стінок. Крім того, часто в їх виготовленні використовують високоякісний ДСП або МДФ. Якщо передбачається презентація елітної серії продукції, у виробництві стелажів для їх облицювання можуть використовувати цінні породи дерева

Також, в обладнанні для непродовольчої групи товарів широко застосовується пластик і скло, які надають сучасного лиску різноманітним вітрин, стійок і лайтбоксів. Матеріал для виробництва торгового обладнання необхідно підбирати відповідно до специфіки роботи самого магазину. Наприклад, великі будівельні магазини або інші торгові точки, які пропонують габаритні товари (побутова техніка та інше) краще укомплектовувати міцними металевими стелажами. Супермаркетам, які торгують переважно продуктами харчування, слід ретельно дотримуватися санітарних норм, і вибирати відповідні безпечні матеріали.

А ось в магазини одягу та взуття краще встановлювати легкі і непомітні конструкції, які допоможуть виставити товар в максимально вигідному світлі. Ювелірні магазини - ідеальне місце для торгових полиць з дерева, які є чудовим доповненням до блискучим виробів з дорогоцінних металів.