Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ТОРІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ТОРІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ

Застосування інноваційних способів розміщення продукції, а також її продажу пред'являють до обладнання для торгівлі цілий ряд вимог. Всі меблі повинна відповідати напрямам сучасної естетики, ергономіки, дизайну і залучати покупців.
Установка в магазині добре підібраного обладнання дає можливість оптимально організувати процес торгівлі, збільшити товарообіг, розумно застосовувати торговий простір і забезпечити художнє прикраса залу.
Виділяють такі основні вимоги:
1. Техніко-експлуатаційні вимоги. Торговельне обладнання повинно бути міцним і зручним, надійним і стійким, рухомим і містким. Ці меблі повинна відповідати товарному асортименту і формі продажу продукції. Саме ці риси визначають наскільки обладнання придатне для експлуатації в магазині.
Конструкція обладнання повинна володіти нормативно-технічною документацією. Вона повинна бути зручною для розміщення різної продукції: полки, гачки, ящики, сітки, штанги, кронштейни.
2. Ергономічні умови. Габарити меблів повинні відповідати пропорціям тіла людини, для того, щоб покупець мав безперешкодний доступ до всіх груп товарів. Крім того, ергономічні меблі дає можливість досить привабливо презентувати продукцію для відвідувачів.
3. Економічні вимоги. Незалежно від вартості меблів та дорожнечі матеріалів, з яких вона створена (ДСП, метал, скло), обладнання повинно бути довговічним, ремонтопрігодним і надійним.
4. Естетичні вимоги. Меблі повинна бути прикрасою торгового залу, а також вигідно демонструвати найкращі якості товарів.
5. Санітарно-гігієнічні вимоги. Обладнання повинно мати гарну стійкість до механічних і хімічних впливів.