Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ЕКСПРЕС КАСИ ДЛЯ МАЛИХ МАГАЗИНІВ

ЕКСПРЕС КАСИ ДЛЯ МАЛИХ МАГАЗИНІВ

Відмінним спрощеним варіантом для продажу товарів відвідувачам для супермаркетів невеликих магазинчиків стане експрес-каса. Вона не вимагає багато місця, і при цьому комфортабельна і легка у використанні. Це обумовлено тим, що даний вид обладнання передбачений для обслуговування споживачів, які не займаються масовими покупками, це часто практикується в супермаркетах або гіпермаркетах, де дані бокси використовуються в поєднанні з типовими касовими терміналами. Це робиться для запобігання створенню величезних черг в звичайних касових потоках, а також безпосередньо для заощадження часу самих клієнтів, яким необхідно придбати невелику кількість товарів. Їх головна відмінність від звичайних касових боксів полягає у відсутності транспортних стрічок, що дозволяє непогано зменшити габарити і виграти на збільшенні вільного простору.

У магазинах з загальноприйнятою системою обслуговування, експрес-каса може скласти конкуренцію традиційному прилавка, адже вона дозволяє поєднати в собі місце для роботи касира і стіл упаковки товарів, чому і є відмінним рішенням для невеликих магазинів, де квадратні метри не допускають установку стандартних касових боксів.

У наш час експрес-каси виробляються різних розмірів з будь-якими технічними характеристиками. Завдяки цьому Ви зможете підібрати експрес-апарат, який найбільше підходить Вам за дизайнерським рішенням і своїм функціоналом. Також можлива установка додаткових аксесуарів, а також полиць і технологічних вирізів за індивідуальним замовленням.

Наш інтернет-магазин пропонує відмінний вибір експрес-кас, а також виконаємо для Вас виробництво будь-якої моделі під замовлення відповідно до Ваших побажань.