Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

КАСОВІ БОКСИ І ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

КАСОВІ БОКСИ І ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

З появою в наших широтах величезних продуктів супермаркетів, а потім і масштабних будівельних магазинів і інших "моллов" (від англ. Moll), ми стали багато часу проводити в чергах. Для того, щоб уникнути подібних проблем, будь-який власник великої або маленької торгової точки зобов'язаний задуматися про придбання та встановлення касових боксів. Вони дозволять не тільки скоротити час покупки, але і забезпечать комфортні умови для роботи співробітників магазину, а значить, гарантують більш якісне обслуговування відвідувачів супермаркету.

Зрозуміло, кольорове оформлення, кількість касових боксів і їх розмір необхідно підбирати індивідуально, строго під конкретне торгове приміщення. Краще скористатися можливістю виготовити їх на замовлення - тоді касові бокси підійду ідеально, і будуть виконані в Ваших корпоративних кольорах. Для великих за площею торгових залів найкращим вибором є касові бокси з довгою стрічкою транспортера, щоб покупцям не довелося, стоячи в черзі, тримати вибрані товари в руках. Крім того, важливим є також розмір боксу, і довжина накопичувача - це забезпечить високу швидкість обслуговування клієнтів.

Також, для більшої зручності, існує спеціальний тип касових боксів - П-образні, які дозволяють максимально компактно розмістити відразу двох касирів. Вони дозволяють встановити дуже зручні касові транспортери. Крім того, гарні і зручні бокси підвищують рівень солідності і респектабельності будь-якого магазину, буд-ьл невеликий продуктовий або масштабний супермаркет.