Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ВІТРИНИ І СТІЙКИ, ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ - УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ

ВІТРИНИ І СТІЙКИ, ЩО ОБЕРТАЮТЬСЯ - УНІКАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ

Обладнання для бізнесу - це не тільки стильна візитка об'єкта торгівлі, а й найбільш успішна реклама різноманітних товарів. Особливу популярність серед торгових конструкцій отримали обертові вітрини і стійки. Таке мобільне і динамічне обладнання чудово притягують увагу людей, а також заворожує власним змістом. Кожен відвідувач помітить презентований таким шляхом товар і добре розгляне його. Динамічна стійка необхідна для розміщення журналів, каталогів або газет. Обертові вітрини можуть використовуватися для найрізноманітніших видів продукції: солодощів і косметики, прикрас і статуеток, а також парфумерії.
Як правило, такі вироби розміщуються на спеціальному подіумі, який є їх основою. Величезною популярністю користуються вироби зі скла і алюмінію. До подіуму кріпиться стрижень з металу, до якого прикріплюються різні полки (їх розташування залежить і від концепції розміщення товару, і від дизайну інтер'єру). Кожна вітрина або стійка може витримати тільки певне навантаження, тому важливо розподіляти продукцію рівномірно уникаючи переваги.
Вибираючи динамічний обладнання варто пам'ятати, що бувають механічні стійки і вітрини (їх відвідувачі обертають самостійно), а також вітрини з двигуном, які рухаються автоматично зі швидкістю один або два повороти за хвилину. Також розмежовують підлогові і настільні вітрини. Плитка на вітрина або стійка може мати значну висоту і кількість полиць. Настільні варіанти більш обмежені в розмірах і кількості полиць. Також увазі підприємців надаються варіанти вітрин відкритого (коли покупець може безперешкодно брати продукцію) і закритого типу (засклені), круглої або квадратної форми.