Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЧНИХ БРАМ ДЛЯ МАГАЗИНІВ

ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЧНИХ БРАМ ДЛЯ МАГАЗИНІВ

Хвіртки для магазинів є ефективними пристроями, які необхідні для організації, координації і управління людськими потоками. Все частіше власники великих магазинів і супермаркетів стали замислюватися над організацією зручного і вільного проходу всередину громадського приміщення для покупців, а також над забезпеченням їх безпеки. Ідеальним рішенням в даній ситуації стане покупка автоматичних хвірток. Такий виріб також відмінно підходить для вокзалів, аеропортів та інших прохідних підприємств.

У чому ж полягають переваги даного обладнання?

По-перше, це сучасний виріб може функціонувати і як автономний пристрій, і в складі інноваційних систем контролю і управління доступом. В автономному режимі управління автоматичної хвірткою здійснюється за допомогою спеціального пульта дистанційного керування. При цьому в будь-якому з представлених варіантів, робота автоматичної хвіртки буде вельми результативною.

По-друге, в даний момент споживачам пропонуються найрізноманітніші варіанти хвірток, як односторонні, так і двосторонні. Завдяки цьому, їх можна використовувати для найрізноманітніших рішень: установки на масштабних об'єктах (школах, супермаркетах, державних установах) і в невеликих закладах.

По-третє, кожна автоматична хвіртка для магазину має ідеально продуману конструкцію і ергономічний дизайн. Їх виготовляють з міцних і надійних матеріалів, які добре виносять різні шкідливі умови, як фізичного, так і природного характеру.

По-четверте, кожне пристрій оснащений спеціальним гидромеханическим пристроєм, який безшумно повертає дугу до свого попереднього стану, а це робить дане пристосування ще більш ефективним.

І нарешті, варто відзначити і те, що хвіртки для магазинів володіють високою пропускною здатністю і можуть витримувати навантаження до 60 кг.