Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

РІЗНОВИДИ ОВОЧЕВИХ СТЕЛАЖІВ - ОБИРАЙТЕ ВІДПОВІДНИЙ!

РІЗНОВИДИ ОВОЧЕВИХ СТЕЛАЖІВ - ОБИРАЙТЕ ВІДПОВІДНИЙ!

Овочеві стелажі - незамінне обладнання для овочевих і фруктових відділів супермаркетів, мінімаркетів і навіть продуктових ринків. Модельний ряд даних виробів дуже широкий і різноманітний, тому кожен підприємець може знайти ідеальний варіант підходящої форми, розміру і ціни. Які ж види овочевих стелажів існують?
Найбільш популярними є острівні конструкції, які стануть оптимальним придбанням для масштабних гіпермаркетів. Такі вироби вміщують в себе величезну кількість овочів, можуть бути оснащені радісних накопичувачами, а також можуть мати кілька рівнів і секторів. Різновидом даного виду є двосторонні стелажі, які можуть встановлюватися як в один ряд, так і поодинці. Нижня частина таких виробів може стати сховищем для зайвих ємностей. Пристінні або односторонні стелажі - ще один досить зручний варіант для викладення овочів. Таке обладнання встановлюються уздовж стін, завдяки чому чудово економиться простір магазину. Найчастіше такі багатоярусні моделі оснащені спеціальними бічними і дзеркальною задньою стінкою. Пристінні стелажі відрізняються регульованими полицями, нішами для ящиків і пристосуваннями для розміщення реклами.
Існують моделі секційних стелажів, які ефективно встановлюються і уздовж стінок і формуються в острівній стелаж. Такий виріб відрізняється багатофункціональністю, надійністю і зручністю у використанні. Деякі секції даного обладнання можуть застосовуватися як торцеві стелажі.
Ще однією практичною і функціональною збірно-розбірний моделлю є розвали. У багатьох випадках верхні елементи обладнання встановлюються в похилому або горизонтальному положенні. З таких розвалив також можна комбінувати острівні групи або ж використовувати їх як пристінні конструкції. Основною перевагою розвалив є доступність всієї продукції для покупців, проста і швидка викладка, а також їх заміна.