Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ВИТЯЖНИЙ ЗОНТ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ - ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ

ВИТЯЖНИЙ ЗОНТ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ - ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ

Найважливішим елементом кожної професійної кухні є витяжний парасоль з нержавіючої сталі. Без цього механізму процес приготування їжі перетворюється в складне випробування, адже температура на кухні може досягати найвищих показників. Саме витяжні парасолі забезпечують відведення теплого і брудного повітря, а також продуктів згоряння з приміщення. Крім того вони допомагають зберігати комфортний температурний режим на кухні.
Встановлюють такі пристосування над усіляким тепловим обладнанням - жаровень пристроями, духовими шафами. Конструкція даних виробів не відрізняється занадто складною системою. Витяжні парасолі поділяють на кілька видів - припливно-витяжні і просто витяжні. Звичайні витяжні парасолі виводять теплий використане повітря і фільтрують його від різних виділень (пил, жир, запахи, газ). Завдяки цьому забруднене повітря не потрапляє в загальну систему вентиляції. Весь бруд і жир потрапляють в спеціальний резервуар, які необхідно час від часу чистити. Припливно-витяжна система працює за таким же принципом, але крім виведення гарячого повітря, вони відокремлюють його від вже очищеного холодного повітря. Таким чином, в приміщенні кухні створюється самий комфортний мікроклімат для роботи.
Чому варто придбати витяжний парасоль з нержавіючої сталі? По-перше, вони запросто переносять вплив високих температур і гарячої пари. По-друге, дані парасолі стійкі до корозії і не бояться серйозних хімічних засобів. По-третє, витяжні парасолі не вимагають особливого догляду, а термін експлуатації такого системного вузла майже необмежений. Крім того, встановлювати представлені парасолі зовсім не складно, так як існують спеціальні пристінні і острівні конструкції, призначені для кріплення до стіни (пристінні), якщо Ваша техніка стоїть біля стінки або стелі (острівні), якщо плити стоять посеред кухні.