Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ИДЕАЛЬНАЯ МИЙНІ ВАННА - ЯКА ВОНА?

ИДЕАЛЬНАЯ МИЙНІ ВАННА - ЯКА ВОНА?

Всі заклади громадського харчування, кафе і ресторани зобов'язані дотримуватися суворих стандартів безпеки. Відносяться ці вимоги і до кухонного обладнання. Харчовое обладнання з нержавіючої сталі є незамінним атрибутом, без якого практично неможливо обійтися на професійній кухні. Серед усього різноманіття такого обладнання найважливішим виробом можна сміливо назвати мийну ванну з нержавійки. Зрозуміло, мийні ванни піддаються постійному навантаженні, впливу гарячих і холодних температур, хімічних засобів, жирів, кислот і лугів. Саме тому, правильним вибором стане мийка з нержавіючої сталі, адже вона легко виносить тяготи щоденних кухонних буднів, легко і швидко дезінфікується і довго зберігає свій акуратний первозданний вигляд.
Існує дуже багато варіантів мийних ванн, завдяки чому кожен покупець зможе знайти оптимальну модель для свого закладу. Дані вироби можна класифікувати за різними параметрами. По-перше, за кількістю секцій мийки можуть бути одно-, дво- і трисекційні, які відрізняються кількістю ємностей для миття. По-друге, всі конструкції відрізняються за способом виготовлення. Існують недорогі зварні мийки і більш дорогі цільнотянуті вироби, створені з цільного шматка металу. Звичайно ж, відсутність зварних швів дає суцільнотягненої мийної ванні масу переваг. Така продукція дуже герметична і міцна, адже шви з часом не розійдуться, а значить, виріб прослужить Вам довше. Дані мийки не поступаються зварним ні в кількості секцій, ні в кількості полиць і робочих поверхонь.
Для того щоб вибрати ідеальне виріб для кухні, варто дотримуватися кількох правил. Звертайте увагу на міцний і надійний каркас, адже Ваша мийна ванна повинна витримувати істотну вагу посуду і води. Ніжки обладнання повинні бути оснащені регуляторами висоти, завдяки чому Ви зможете встановити розміри мийки під потреби працівників кухні. Дана продукція може мати цілісну і розбірну конструкцію. І хоча перша набагато дешевше, перевагу необхідно віддати розбірний мийці, так як її набагато зручніше очищати. Вибирати виріб необхідно без гострих кутів, які можуть привести до травмування працівників, тому зупиніть свій вибір на округлених куточках. Якщо Ви володієте невеликим закладом, то Вам чудово підійде виріб з однією секцією. Якщо ж Ви володієте великим рестораном або їдальні, тоді подбайте про придбання ємності з двома або трьома секціями. Також вибір секцій може залежати від кількості посуду і оброблюваних продуктів.