Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

РІЗНОВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДСЬКИХ СТЕЛАЖІВ

РІЗНОВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДСЬКИХ СТЕЛАЖІВ

Величезний і швидко розвивається ринок обладнання для складів кожен день пропонує найрізноманітніші металеві конструкції для заощадження Ваших товарів. Щоб знайти ідеальний варіант необхідно взяти до уваги цілий ряд особливостей: площа приміщення і висота його стель, особливості підлогового покриття, температурний режим, розміри і вага товарів, період їх зберігання і величину вантажообігу. Тільки таким чином можна знайти оптимальні складські стелажі для правильного збереження певного товару і найбільш ефективно використовувати своє приміщення.
На сьогоднішній день виділяють кілька різновидів стелажів. Найбільшу популярність придбали фронтальні конструкції. Вони досить універсальні і дуже зручні в експлуатації, а також дають можливість розмістити величезний обсяг різноманітних виробів і гарантую Вам швидкий і безпроблемний доступ до товарів. Крім того, такі стелажі абсолютно просто змінюють свою модифікацію під необхідних габаритів продукції.
Не менш відомі - палетні стелажі, адже це дуже економний і дешевий метод зберігання. Навіть незвичайні або дуже специфічні товари запросто поміщаються на палетах з кількома ярусами. Дана модель чудово підходить для супермаркетів з колосальним асортиментом і товарообігом.
Звичним варіантом є поличні стелажі. На них прекрасно поміщаються коробки, бочки і скриньки. Наступний різновид стелажів - глибинні або набивні стелажі. Дана модель часто застосовується для збереження однакових або схожих виробів, а також продукції з дуже значним терміном зберігання.
Існують і багатоярусні мезоніни зі спеціальними майданчиками і драбинками. Дана модель дає можливість працювати на будь-якому рівні. Варто згадати і про гравітаційних стелажах, де продукція в палетах рухається по роликах під силою тяжіння від однієї зони до іншої (погрузка-вивантаження). За допомогою таких конструкцій зручно зберігати величезні обсяги, що дозволяє збільшити ємність складу. І нарешті, якщо Вам необхідні пересувні конструкції, то зверніть увагу на мобільні стелажі. Це найкращий варіант для компактного зберігання.