Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ЯКІСНИЙ ХЛІБНИЙ СТЕЛАЖ?

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ЯКІСНИЙ ХЛІБНИЙ СТЕЛАЖ?

Безліч супермаркетів і гіпермаркетів можуть похвалитися широким асортиментом хлібобулочної продукції, а також виробництвом гарячої випічки, яку магазини налагодили самостійно. Для того, щоб дана продукція ефективно продавалася, кожному власнику торгової мережі необхідно потурбуватись про правильної викладки та презентації даного товару покупцям. Саме тому, настільки важливою проблемою є правильний вибір хлібних стелажів.
Найкращим матеріалом для зберігання хлібобулочної продукції, звичайно ж, є натуральне дерево, адже воно найдовше зберігає хліб свіжим. Полки або вся конструкція хлібних стелажів може бути виготовлена ​​з твердих листяних порід, ялини або сосни. Варто дане обладнання досить дорого, але Ви зможете бути абсолютно впевнені в його екологічної безпеки та нешкідливості для покупців. Якщо ж Ваша продукція реалізується в індивідуальній упаковці, то можна підібрати більш економічні варіанти з ДСП, металу або пластику.
Щодо форми торгових стелажів, то її вибір залежить виключно від вашої фантазії або дизайну інтер'єру. Найбільш оптимальними є хлібні стелажі висотою до двох метрів з 3-4 похилими полицями. Також популярними є острівні конструкції з коробами. Кутові і торцеві стелажі підійдуть для магазинів з невеликою площею, адже вони прекрасно заощадять корисну площу. Стежити необхідно тільки за тим, щоб Вам сподобалось обладнання мало відкриту задню стінку або було наскрізним, для того, щоб забезпечити циркуляцію повітря, інакше хлібобулочні вироби будуть швидко псуватися. Не менш корисно оснастити стелажі козирком для захисту від пилу або скляними перегородками, для того, щоб оптимально розмістити всю продукцію. Бажаєте візуально збільшити кількість продукції і створити цікаві візуальні ефекти? Тоді правильним вибором будуть хлібні стелажі із дзеркальною стінкою і підсвічуванням, які привернуть увагу відвідувачів.