Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ЯК ВИБРАТИ ВІДПОВІДНИЙ КАСОВИЙ БОКС?

ЯК ВИБРАТИ ВІДПОВІДНИЙ КАСОВИЙ БОКС?

Як показує досвід і практика, відсутність в магазинах і супермаркетах черг перед касами - це найкращий спосіб створити у відвідувачів виключно позитивне враження про сервіс і роботі того чи іншого магазину. Кожен покупець бажає ходити за покупками туди, де він не втратить свій безцінний час, чекаючи в нудною черзі, щоб оплатити свої покупки. Від правильної організації обслуговування клієнтів магазину залежить і загальний прибуток вашого підприємства.
Як же купити підходящий вид касових боксів, який ідеально підкреслить інтер'єр вашого магазину і створить прекрасні умови для обслуговування покупців? На що варто звернути свою увагу, вибираючи касовий бокс? Наша стаття допоможе вам розібратися у всіх тонкощах підбору боксів для прикассовой зони.
Вибір хорошого касових боксів залежить від багатьох аспектів: від цільової аудиторії вашого закладу, від специфіки планування і площі, середньої кількості покупок, що здійснюються покупцями, від кількості асортименту, його різноманіття, особливостей і обсягів, від розміру потоків відвідувачів, як в годину пік, так і в звичайний час, від особливостей інтер'єрного оформлення, дизайну.
Найважливіший параметр при виборі боксу - сполучуваність його продуктивності і розмірів. У гіпермаркетах істотна частка всієї площі відводиться під стелажі для продукції, а касової зоні виділяється зовсім невелика зона. Тому, обов'язково зверніть свою увагу на конфігурацію приміщення: його планування, загальну площу, а також інші особливості. Найбільш прийнятним варіантом для дуже вузьких і довгих приміщень стануть касові бокси, розміщені одна за одною в довжину. У широкому приміщенні краще встановити модель «Twin». Для просторих квадратних приміщень немає ніяких обмежень. Також, звертайте свою увагу на накопичувач. Наприклад, трохи нахилений до низу лоток, призначений для скочування товарів, непогано заощадить простір магазину. Ще одним зручним рішенням для відвідувачів і касира буде додаткова стрічка-транспортер, адже він допоможе зменшити час проходження товарів.
Найкращий касовий бокс повинен відповідати таким важливим вимогам: зручність покупця і касира, якість і міцність конструкції, приємний дизайн. Також він повинен припускати можливість розміщення касового апарату, сканера та іншого обладнання.