Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

Правильний догляд ЗА УСТАТКУВАННЯМ з нержавіючої сталі

Правильний догляд ЗА УСТАТКУВАННЯМ з нержавіючої сталі

Різноманітний і якісне обладнання з нержавіючої сталі - досить популярний елемент в облаштуванні інтер'єру ресторанів, кафе і супермаркетів. Завдяки своїм унікальним властивостям, таке обладнання застосовується для кухонь, гарячих цехів, їдалень та інших харчових приміщень. Незважаючи на свої різноманітні властивості, обладнання з нержавійки теж вимагає регулярного догляду, адже це дозволить вашим виробам прослужити ще більш тривалий час, зберігаючи при цьому прекрасний зовнішній вигляд.
Догляд за обладнанням з нержавійки є абсолютно нескладним, а головне не відніме багато вашого часу. Багато кухаря зустрічалися з такою неприємністю - на гладкій поверхні обладнання залишаються неестетичні відбитки пальців. Для того, щоб впорається з представленої проблемою, необхідно всього лише придбати спеціальний поліруючий аерозоль, створений на восковій основі. Даний засіб потрібно наносити кілька разів на тиждень, розпорошуючи його тонким шаром по нержавіючої поверхні і протирати гладенькою тканиною. Постарайтеся поменше застосовувати хімічні засоби, які містять в своєму складі натуральні масла. При такому догляді за нержавіючої поверхнею, масло буде притягувати до себе зайву пил і дрібне сміття, який вельми непросто видалити.
Також, виробники обладнання з нержавіючої сталі не рекомендують застосовувати різні чистячі і абразивні речовини, адже вони можуть серйозно подряпати поверхню і ваше обладнання втратить свій первинний зовнішній вигляд і блиск. Якщо ж поверхня вже подряпана, виправити даний дефект вам допоможе спеціальний спрей для полірування.
Обов'язково зверніть увагу на те, де саме ви збираєтеся використовувати обладнання з нержавіючої сталі. Хоча воно прекрасно підходить і для будинку, і для ресторану, і для відкритого простору, все ж звертайте увагу на марку нержавіючої сталі. Наприклад, обладнання з нержавіючої сталі розташоване в кафе і ресторанах поблизу моря більше піддається корозії, ніж те, яке використовується в місті. Тому для таких закладів потрібно більш міцна сталь 316 серії. Подбайте про збереження і прекрасному зовнішньому вигляді вашої техніки, і вона порадує вас своєю довговічною службою.