Торговельне обладнання для магазинів
Є питання?
Онлайн допомога
Задати питання менеджеру
RU UA

ПРИЗНАЧЕННЯ РІЗНИХ ВИДІВ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

ПРИЗНАЧЕННЯ  РІЗНИХ ВИДІВ ТОРГОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Якщо Ви задумалися про відкриття власної торгової точки, або розширення площі вже існуючого магазину, Вам знадобляться різні види торгового обладнання. Саме вони допоможуть Вам виставити товар в самому привабливому світлі і створити в приміщення затишну і гармонійну обстановку, саме тому головними критеріями вибору обладнання є функціональність і привабливий зовнішній вигляд. При виборі торгових стелажів і вітрин майте на увазі, що вони повинні допомогти виставити на передній план все гідності товару, і вписуватися в загальний стиль інтер'єру Вашого магазину. Найчастіше, полки, вітрини і стелажі мають світлий колір, щоб будь-який представлений на них товар добре виділявся і було видно споживачеві.

Якщо говорити про стилістику обладнання, то тут все залежить від специфіки торговельної точки - для продажу сучасної техніки краще вибирати стелажі в стилі хай-тек, тоді як магазин дитячого одягу та іграшок повинен пістрявити яскравими фарбами і соковитими відтінками. Ювелірні вироби вигідно смотряться на скляних вітринах з металевим каркасом (хромованим або сталевим), в яких необхідно правильно змонтувати освітлення. Грамотна підсвічування додасть каменям і металам сяйва і лиску.

В цілому, найбільш популярним видом торгового обладнання є саме відриті стелажі, оскільки відкритий товар, який можна взяти самостійно, продається краще. Торгові стелажі можуть бути універсальними і спеціалізованими (окремі моделі для хлібобулочних виробів, для фруктів, овочів і іншого). Для того, щоб все Ваше обладнання було витримано в єдиному стилі, замовляти його краще у одного виробника - починаючи від дизайн-проекту, і закінчуючи стадією установки і монтажу. Саме тоді інтер вийде ідеально гармонійним.